Prof. Dr Hab. N. Med. Tomasz Nowikiewicz

specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Piękne i zdrowe piersi to niekwestionowany atrybut kobiecości oraz cenny atut decydujący o poczuciu własnej atrakcyjności. Zdarza się jednak, iż są miejscem pojawiania się pewnych niepokojących, wymagających uwagi zmian. Oznacza to niejednokrotnie konieczność przeprowadzania badań diagnostycznych, których głównym celem jest określenie przyczyny i charakteru objawów zauważonych przez kobietę.

Jestem specjalistą w dziedzinie chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w tym zawodzie, a ostatnich kilkanaście lat przeznaczyłem na nabycie biegłości w rozpoznawaniu i leczeniu zmian chorobowych i gruczołów piersiowych. Dotyczy to przede wszystkim nowotworów złośliwych piersi. Moją prawdziwą, zawodową pasją jest doskonalenie zdobytych umiejętności.

Z należytą uwagą i starannością podejmę się rozwiązania zauważonych przez Panią problemów zdrowotnych oraz możliwie jak najszybszego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości diagnostycznych. W razie konieczności rozpocznę specjalistyczne leczenie.