Centrum Medyczne Szubińska to miejsce, w którym Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze! Działamy w pełnym zakresie specjalizacji, z naciskiem na wysoką jakość świadczonych usług.

Wysokospecjalistyczne Centrum Medyczne położone przy jednej z największych arterii komunikacyjnych miasta Bydgoszczy przy ulicy Szubińskiej na trasie wylotowej w kierunku Poznania. Nowo powstały budynek o nowoczesnej architekturze z windą.

Nasze Centrum Medyczne wyposażone jest w nowoczesne sprzęty i technologie, co umożliwia przeprowadzanie dokładnej diagnozy oraz skuteczne leczenie.
Oferujemy szeroki zakres specjalizacji, między innymi dermatologię, chirurgię, neurologię, radiologię, neurochirurgię, ortopedię, kardiologię, ginekologię i wiele innych
Wykonujemy także zabiegi z zakresu neurochirurgii oraz dermatologii estetycznej. Możemy zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną dla całej rodziny.
Nasi lekarze to wykwalifikowani specjaliści, posiadający bogate doświadczenie w swoich dziedzinach. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta.