Lek. Czanita Cieścińska

specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum im. L. Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. W 2009 roku ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe w Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie otrzymując tytuł lekarza medycyny estetycznej.

Jest członkiem prestiżowych organizacji medycznych między innymi: Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii, Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i laseroterapii uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych kongresach, kursach i konferencjach medycznych. Jest autorką i współautorką wielu pełnotekstowych artykułów oraz doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych.

Do jej zainteresowań medycznych należy wczesne wykrywanie patologicznych zmian skórnych. Jako dermatolog, wie jak ważna jest profilaktyka starzenia się skóry. W medycynie estetycznej wykorzystuje swoją obszerną wiedzę z zakresu laseroterapii w celu odmłodzenia skóry, usunięcia przebarwień i blizn.
Asystent Katedry Dermatologii i wenerologii w Collegium Medicum w Bydgoszczy.